SEA WOLF  FACEBOOK
SEA WOLF  FACEBOOK

Sea Wolf zakladanie r 1

1.

Ułóż manszetę na nadgarstku tak, aby nie była skręcona przy właściwym ułożeniu pierścienia względem nadgarstka.

Włóż między manszetę a nadgarstek załączoną rurkę lub jakąś tasiemkę czy sznureczek aby zapewnić przepływ gazu między rękawem a rękawicą.

Sprawdź, czy o-ringi na pierścieniu rękawicy są idealnie czyste i delikatnie nasmarowane.

 

Sea Wolf zakladanie r 2

2.

Załóż rękawiczkę docieplającą a następnie właściwą rękawicę z pierścieniem.

Dosuń pierścień rękawicy do pierścienia skafandra tak, aby oba zatrzaski trafiały ładnie na swoje miejsca.

 

Sea Wolf zakladanie r 3

3.

Dociśnij wstępnie pierścienie dbając o odpowiednie ułożenie zatrzasków oraz o to, aby nie przyciąć rękawicy docieplającej.

 

Sea Wolf zakladanie r 4

4.

Dociśnij pierścienie do końca dbając o...

 

Sea Wolf zakladanie r 5

5.

... precyzyjne zgranie ze sobą wypustka w pierścieniu "rękawowym" z odpowiednim wgłębieniem w pierścieniu "rękawicowym".

 

To bardzo ważne!

 

 

Sea Wolf zakladanie r 6

6.

Ostatecznie i bardzo dokładnie dociśnij pierścienie na wysokości zatrzasku wewnętrznego.

 

 

 

Sea Wolf zakladanie r 7

7.

Ostatecznie i bardzo dokładnie dociśnij pierścienie na wysokości zatrzasku zewnętrznego.

 

Wykonaj test: pociągnij dość mocno za rękawicę i spróbuj ją oderwać. Jeśli zatrzaski "puszczą" to znaczy, że zapinanie nie przebiegło poprawnie i należy je powtórzyć.

Jeśli zaniedbasz test to jest spora szansa, że podczas nurkowania rękawica się rozszczelni i będzie Ci zimno w dłoń a nawet może dojść do zalania skafandra poprzez poprowadzone manszetą odpowietrzenie.

W sprawie pytań, składania zamówienia i eksploatacji dotyczących naszych suchych skafandrów i ocieplaczy - prosimy przesyłać korespondencję na adres emailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do przesłanego emaila prosimy załączyć informację o przewidywanej ilości nurkowań i kraju, w którym najczęściej odbędą się nurkowania oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi prześlemy stały link gdzie zawsze znajdują się AKTUALNA OFERTA Z CENNIKIEM, LISTA WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO I DOSTĘPNYCH OPCJI, KOLORYSTYKA SKAFANDRÓW itp.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt emailem lub telefoniczny. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy i doradzimy. Nikt nie zna lepiej naszych skafandrów od nas samych - zaprojektowaliśmy je, przetestowaliśmy, udoskonalamy, produkujemy i serwisujemy. Służymy rzetelną pomocą przy zamówianiu specyfikacji skafandra, jego obsłudze i eksploatacji. Kontaktu telefonicznego w dni powszednie w godz. 9oo-20oo pod numer telefonu: +48 602 738 768

 

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebook: www.facebook.com/seawolfdive