SEA WOLF  FACEBOOK
SEA WOLF  FACEBOOK

W sprawie pytań, składania zamówienia i eksploatacji dotyczących naszych suchych skafandrów i ocieplaczy - prosimy przesyłać korespondencję na adres emailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do przesłanego emaila prosimy załączyć informację o przewidywanej ilości nurkowań i kraju, w którym najczęściej odbędą się nurkowania oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi prześlemy stały link gdzie zawsze znajdują się AKTUALNA OFERTA Z CENNIKIEM, LISTA WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO I DOSTĘPNYCH OPCJI, KOLORYSTYKA SKAFANDRÓW itp.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt emailem lub telefoniczny. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy i doradzimy. Nikt nie zna lepiej naszych skafandrów od nas samych - zaprojektowaliśmy je, przetestowaliśmy, udoskonalamy, produkujemy i serwisujemy. Służymy rzetelną pomocą przy zamówianiu specyfikacji skafandra, jego obsłudze i eksploatacji. Kontaktu telefonicznego w dni powszednie w godz. 9oo-20oo pod numer telefonu: +48 602 738 768

 

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebook: www.facebook.com/seawolfdive

1.

sea wolf wykrecanie zaworu  1

Od strony pomarańczowej ujmujemy najbardziej zewnętrzną, najbliższą powłoki część zaworu (reszta się kręci). Ściskamy bardzo mocno.

5.

sea wolf wykrecanie zaworu  5

Ostrożnie zdejmujemy nakrętkę...

2.

sea wolf wykrecanie zaworu  2

Odwracamy, ujmujemy równie mocno pierścień od strony szarej. Połączenie ma prawy gwint zatem odkręcamy nakrętkę tak jak słoik...

6.

sea wolf wykrecanie zaworu  6

... następnie plastikową podkładkę...

3.

sea wolf wykrecanie zaworu  3

... czyli w lewo - zgodnie ze strzałką. Początek odkręcania może wymagać sporego wysiłku i mocnego chwytu... przeważnie nie jest to zajęcie dla Pań.

7.

sea wolf wykrecanie zaworu  7

... po czym delikatnie wyciągamy zawór.

4.

sea wolf wykrecanie zaworu  4

Dalej idzie łatwo. Odkręcamy do końca.

8.

sea wolf wykrecanie zaworu  8

Na czas transportu zalecamy założyć na zawór zdjętą podkładkę i nakręcić (nie na siłę) nakrętkę aby nic sie nie zgubiło i całość schować do torebki.